ابراز تأسف فرج‌الله شاذلی نسبت به شهادت «محسن حاجی حسنی کارگر»

ابراز تأسف فرج‌الله شاذلی نسبت به شهادت «محسن حاجی حسنی کارگر»

استاد «فرج الله الشاذلی»، از قراء برجسته جهان اسلام با ابراز تأسف نسبت به وقوع فاجعه «منا»، شهادت محسن حاجی حسنی کارگر، قاری بین‌المللی کشورمان را تسلیت گفت.

 

«فرج الله الشاذلی»، قاری معروف مصری و استاد سرشناس قرآن کریم در گفت‌وگو با (ایکنا)، شهادت «محسن حاجی حسنی کارگر»، از قاریان بین‌المللی کشورمان را تسلیت گفت و از خداوند متعال برای قربانیان این حادثه رحمت الهی را مسئلت کرد.

 

وی در ادامه با ابراز تأسف نسبت به این حادثه دردناک، گفت: از خداوند متعال مسئلت می‌کنم که قربانیان این حادثه را قرین رحمت الهی قرار دهد و حج تمامی زائران مجروح را مورد قبول درگاه الهی قرار دهد.فرج‌الله شاذلی در ادامه این گفت‌وگو با ابراز حزن و اندوه شدید نسبت به شهادت تعدادی از زائران ایرانی در این حادثه، قبولی شهادت همه آنان و دیگر قربانیان مسلمان را از خداوند مسئلت کرد.

 

این قاری برجسته مصری تصریح کرد: شهادت گوارای وجود این عزیزان باد، زیرا قربانیان این حادثه در حال اجرای مناسک حج الهی و اطاعت از دستورات خداوند به دیدار حق تعالی شتافتند، پس به حق می‌توان شهادت را گوارای وجودشان دانست.


فرج‌الله شاذلی در ادامه اظهار داشت: جهان اسلام و مسلمانان به هیچ وجه راضی به وقوع چنین اتفاقاتی برای همتایان مسلمان خود نیستند و از اینکه این اتفاق افتاده است ناراحت و عزادار هستند.وی با شنیدن خبر شهادت «محسن حاج حسنی کارگر» و این که وی همان نفر نخست رشته قرائت پنجاه‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی است، بسیار متأثر شد و گفت: از خداوند مسئلت دارم تا وی را در رحمت وسیع خویش بپذیرد و این قاری ارزشمند را به عنوان شهید راه حق بپذیرد و با صالحین محشور بگرداند.

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...