اعلام برنامه‌های استاد محمود شحات/محافل بزرگداشت مهاجران الی الله

اعلام برنامه‌های استاد محمود شحات/محافل بزرگداشت مهاجران الی الله

 

: اعلام برنامه‌های «استاد محمود شحات انور» در محافل ویژه ی یادبود قاریان مهاجرا الی الله :

 

 

«استاد محمود شحات انور» به منظور شرکت در محافل یادبود قاریان مهاجر الی‌الله، سه‌شنبه، پنجم آبان‌ماه وارد تهران شده و طی یک هفته اقامت در ایران برای شرکت در محافل یادبود قاریان مهاجر الی‌الله به یزد، مشهد مقدس و آبادان سفر می‌کند.


ایشان طی روزهای ششم، هفتم و هشتم آبان‌ماه در استان یزد حضور داشته و در محافل یادبود که به منظور گرامی داشت یاد و خاطره زنده‌یاد حسن دانش، قاری بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد به اجرای برنامه و تلاوت قرآن می‌پردازد.


 صبح روز چهارشنبه، ششم آبان‌ماه در افتتاحیه مسابقات قرآن استان یزد حضور پیدا کرده و به تلاوت قرآن می‌پردازد و پس از آن نیز در محفل قرآنی که در اردکان برگزار خواهد شد، شرکت می‌کند.

 

 طی روزهای نهم، دهم و یازدهم آبان‌ماه نیز در استان خراسان رضوی حضور داشته و در محافل یادبود زنده‌یاد محسن حاجی‌حسنی کارگر به تلاوت قرآن می‌پردازد.


 دوازدهم آبان‌ماه به شهر آبادان سفر می‌کند تا در محفل یادبود محمدسعید سعیدی‌زاده، سرپرست گروه تواشیح باقرالعلوم(ع) امین باوی، مبتهل و فواد مشعلی دیگر عضو گروه تواشیح باقرالعلوم(ع) به تلاوت قرآن بپردازد.

 

یادآور می‌شود، در حادثه منا پنج عضو کاروان قرآنی اعزامی به حج تمتع جان خود را از دست دادند که پیکر مطهر حسن دانش، محسن حاجی‌حسنی کارگر و امین باوی به میهن بازگشت و در زادگاهشان به خاک سپرده شد اما پیکر مطهر محمدسعید سعیدی‌زاده و فواد مشعلی هنوز جزو مفقودین است.

 

دعوت از محمود شحات انور به همت مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه صورت گرفته است.

 

منبع:<ایکنا>

پاسخ دهید

3 نظر

حسین  ۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۱:۵۴

سلام خدا خیرتون بده چه خبر مسرت بخشی خیر مقدم عرض میکنم خدمت استاد محمود و حضور ایشون در کشورمون رو به همه ی دوستان قرآنی تبریک عرض میکنم امیدوارم که بتونیم بهره کافی رو از حضور استاد در کشورمون ببریم و خداوند متعال به ایشون توفیق اجرای تلاوت های شور انگیز و دلنشین عنایت کنه دعا کنید منم به آرزوم برسم و استاد رو ببینم بابت اینکه لطف کردین مقاطع رو گذاشتین هم ازتون تشکر ویژه دارم

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

سلام...آمین.ان شاءالله که همین طور باشه و تلاوت های زیبا و ماندگاری اجرا کنند و همه رو به فیض برسونند...خواهش می کنم بنده هم از ارسال مقاطع از شما سپاسگزارم.الله یکرمک

محمد جواد  ۱۳۹۴/۰۸/۰۸ - ۲۰:۳۵:۲۷

سلام. ایشون در مشهد، در حرم مراسم دارند یا در جایی دیگر؟

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

سلام...هنوز در این باره اطلاع رسانی نشده.

مهدی ق  ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۲۲:۱۶:۰۵

سلام خبرگزاری فارس تلاوت محفل مهاجرین ال الله رو گذاشت چه تلاوتیه تلاوت شیخ محمود

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

سلام...کدوم تلاوت؟من دوتا از تلاوت ها رو که رادیو قرآن پخش مستقیم کرد توی سایت قرار دادم.تلاوت سبزوارم که فوق العاده زیبا هست در سایت قرار داده شده.احتمالا ندیدید:)