مقطع دلنشین و زیبا از سوره یوسف-کیفیت HD/مصر2015

مقطع دلنشین و زیبا از سوره یوسف-کیفیت HD/مصر2015

 

مقطعی دلنشین از سوره ی مبارکه ی یوسف که تاریخ اجرای آن مربوط به روزهای اخیر می باشد.

مدت:18 دقیقه

 

 

دانلود   /  

 

پی نوشت:بالاخره حسرت به دل نموندیم و یک تلاوت HD از این مصری ها دیدیم:)) منتها این بار که تلاوت با کیفیت بسیار بالا هست در عوض ناقص و نصف و نیمه به اشتراک گذاشته شده!! ولی باز جای شکرش باقیه که کل صفحه رو پر از لگو و اسم نکردند ...چقدر خوب می شد همه ی تلاوت های استاد به همین وضوح و به همین پرشوری تصویربرداری می شد و هییییچ آرم و لگو و...هم روی فیلم زده نمی شد و یا تشویق های تلاوت دستکاری و یا حذف و یا کمرنگ نمی شد!...این طوری خیلی دیدن تلاوت ها جذاب تر و دلنشین تر می شد.نکته ی بسیار جالب توجه اینه که این تلاوت در یک مراسم جشن اجرا شده ...جشنی که به جای دعوت از مطربین و مطربات! از قاری قران دعوت شده و این نشون می ده که هنوز هم توی مصر برای مراسم جشن و شادی مراسم و محافل قرآنی برپا هست و فقط در مراسم ختم تلاوت اجرا نمی شه.

پاسخ دهید

4 نظر

ahmadreza  ۱۳۹۴/۰۹/۰۹ - ۰۰:۳۱:۲۷

واقعا سایت خوب و عالی دارید امیدوارم همیشه همینطور خوب بمونید

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

خیلی ممنونم.ان شاءالله:)

محمدی   ۱۳۹۴/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۴:۴۰

سلام. نمردیمو یه تلاوت با کیفیت از این مصری ها دیدیم . برای اولین بار جمال شیخ محمود رو خوب دیدیم! . بابت زحماتتون ممنون .

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

سلام...بله بعد از مدت ها یه همتی کردند و فیلم HD گرفتند ولی ناقص!ولی باز همین هم غنیمته:))خواهش می کنم.

فرزاد غلامزاده  ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۵:۵۲

سلام نازنین خانوم... ماشاءالله... بسیار عالی ...کیفیت فیلم خیلی خوبه..واقعا خسته نباشید

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

سلام.تشکر.سلامت باشید:)

محمد  ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۴:۴۴

واقعا از زحمات چند ساله ی شما ممنون و متشکرم و امیدوارم همیشه در پناه قرآن باشید. این تلاوت هم واقعا کیفیتش عالی بود. به امید روزی که همه تلاوت های فاخر و ماندگار حداقل آنهایی که الان اجرا می شوند با کیفیت عالی ضبط گردد.

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

خیلی ممنونم.شما هم همچنین ان شاءالله...بله البته خیلی بعیده که مصری ها دیگه با این کیفیت بالا از استاد فیلم ضبط کنند! ولی اگر این کار رو می کردن خیییلی خوب می شد چون خیلی از تلاوت های استاد با این که از لحاظ فنی قویه و حرفی برای گفتن داره لکن به علت پایین بودن کیفیت صدا و تصویر مورد توجه قرآنیان و غیرقرآنیان قرار نمی گیره و به نوعی مهجور واقع می شه!کما این که تلاوت های سفرشون به فرانسه خیلی مورد توجه قرار گرفت و یکی از علت های اون کیفیت بالای صوت و تصویر بود...ان شاءالله حداقل از این به بعد شاهد تلاوت ها با کیفیت خوب و قابل قبول باشیم:)