تلاوت های تصویری استاد محمود شحات در سفر فرانسه/کیفیت HD

تلاوت های تصویری استاد محمود شحات در سفر فرانسه/کیفیت HD

 

بسمه تعالی

 

با توجه به تقاضای چند نفر از بازدیدکنندگان محترم مبنی بر قرار دادن تلاوت های فرانسه (کیفیت HD) این پست گذاشته شده است.تلاوت های فرانسه با کیفیت HD در سایت قبلی موجود بود که با خرابی بلاگفا بیشتر مطالب سایت از جمله پست تلاوت های فرانسه پاک شد.در حال حاضر این پست در سایت قبلی بازگردانیده شده و در این جا هم لینک تلاوت ها در دو سرور آپلود شده که می تونید دریافت بفرمایید.

 

تلاوت های تصویری استاد محمود شحات انور در فرانسه با کیفیت HD :1- تلاوت سوره های [نجم/قمر/ضحی/قریش]:

پرشین گیگ / مدیافایر

[حجم:481مگ / مدت:42 دقیقه]

 

2- تلاوت سوره های [تحریم/شمس/کوثر]:

پرشین گیگ / مدیافایر

[حجم:411مگ / مدت:44دقیقه]3- تلاوت سوره های [یوسف و شمس]:

پرشین گیگ / مدیافایر

[حجم:386مگ / مدت:42دقیقه]4- تلاوت سوره های [آل عمران/ زلزال / کافرون]:

پرشین گیگ / مدیافایر

[حجم:433مگ / 47دقیقه]5-  تلاوت سوره های [حشر / قیامت / نازعات/ شمس]:

پرشین گیگ / مدیافایر

[حجم:433مگ / مدت:50دقیقه]6- تلاوت سوره های [ابراهیم / بلد / شمس]:

پرشین گیگ / مدیافایر

[حجم:447مگ / مدت:45دقیقه]7- تلاوت سوره های [انعام / اعلی / حمد / بقره]:

پرشین گیگ / مدیافایر

[حجم:665مگ / مدت:56دقیقه]

 

پاسخ دهید

4 نظر

حسین احمدی  ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۸:۴۹

سلام خداقوت به شما از اینکه تلاوت های فرانسه رو قرار دادین ممنونم ازتون اجرتون با خدا فقط ببخشید پست قبلی این تلاوت در وبلاگ قبلی با اینکه کامل دانلود کرده بودم اما یکی دو تا از تلاوتا مثل سوره انعام و آل عمرانش تا آخر فایل ویدیوییش نمیرفت و از وسطا قطع میشد به نظرتون ایراد از چی بوده؟؟ راستی شیخ محمود از همون تاریخی که ممنوع التلاوت شده دیگه تلاوتی نداشته؟؟ مگه محافلی که تلاوت میکرد خصوصی نبود؟؟ زیر نظر اوقاف بوده؟؟ دعا کنید هر جه زودتر با یه تعهدی نمیدونم یه چیزی قضیه حل بشه واقعا این حرکت ظلم بزرگی هست در حق هم خود شیخ محمود به عنوان قاری برتر جهان اسلام و هم همه ی قرآنی هایی که هر روز چشم انتظار تلاوتهای ناب استاد هستند و واقعا ما ضرر میکنیم.

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

سلام.ممنونم از شما.خواش می کنم.احتمالا وسط دانلود قطع شده و فایل به صورت کامل دانلود نشده و به همین دلیل هم اون تلاوت ها ناقصه...از اون روزی که خبر ممنوعیت ایشون اعلام شده هیچ تلاوت و خبری ازشون منتشر نشده!و اخباری از این دست که محرومیتی وجود نداشته و یا ایشون در سفر حج به سر می برند!اصلا سندیت ندارند.ان شاءالله که این مشکل به زودی رفع می شه و شاهد تلاوت های جدید و زیبای ایشون در آینده باشیم.

مهدی  ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۰۶:۱۳:۴۴

صبحتون بخیر.خیلی ممنون از زحماتی ک میکشین. استاد محمود ک آبان ایران بودن.تلاوتایی ک شما گذاشتین نوشتین آذرماه.پس بعداز اقدام اداره اوقاف بازم اجرا داشتن.

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

ممنونم وقت شما هم بخیر.خبر اعلام محرومیت ایشون مربوط می شه به تاریخ یازدهم دسامبر یعنی هجده آذرماه که از اون تاریخ به الان از استاد خبری نیست.

حسین احمدی  ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۶:۲۲

سلام خداقوت. خیلی ممنونم ازتون بابت راهنمایی که کردین . ان شاء الله که همین طور بشه که فرمودید و استاد شروع به کار کنن . عذرخواهم من از طریق اینستاگرام پیج شون رو دنبال میکردم اطلاع ندارین چیشد که همه ی پست هاش پاک شد آیا دوباره راه اندازی نشده؟؟ چون من که چیزی پیدا نکردم.

mahasaa(mahasaa)  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۲:۱۹

سلام.خواهش می کنم.ان شاءالله...پیج صفحه ای که در اینستاگرام بود صفحه ی خودشون نبود صفحه ای بود که توسط یکی از دوستداران ایشون مدیریت می شد و چون فعالیت خوب و برجسته ای داشت بیشتر مورد توجه قرار گرفته بود و تعداد فالوئرهای زیادی هم بالطبع پیدا کرده بود.این پیج مطالبش حذف نشده بلکه دقیقا شب قبل از اعلام خبر محرومیت! اون پیج هک شد! و از بین رفتن مطالب و پست ها و عدد و ارقام فالوئرها و فالوئینگ ها صرفا به خاطر هک شدن این صفحه اتفاق افتاده است.

حمید طالبی  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۵۴:۲۷

عاشق تلاوتشونم می شود شماره ی خودش را بفرستی